Pvp Serverler Oyun bilgileri, online oyunlar
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 Gm Kodları Metin2 Gm Kodları, Metin2 server yöneticilerinin kullandığı kodlardır.

Metin2 Gm Kodları Metin2 Gm Kodları, Metin2 server yöneticilerinin kullandığı kodlardır. Empty Metin2 Gm Kodları Metin2 Gm Kodları, Metin2 server yöneticilerinin kullandığı kodlardır.

Mesaj tarafından Admin 27/10/2016, 4:42 pm

Metin2 Gm Kodları Metin2 Gm Kodları, Metin2 server yöneticilerinin kullandığı kodlardır. Oyun içine etki eden gm kodları tamamı yeni.
Tamamı: https://pvp-serverler8.webnode.com.tr/gm-kodlari-2020/
metin2gmkodlari pvp server
Metin2 Gm kodları Nasıl Çalıştırılır
Oy:1 Bilgi
Metin2 gm kodları kullanmak için ne yapmak gerekir, Oyun içinde nasıl gm kodlarını kullanabilirsiniz. detaylı bir şekilde gm kodları aktive edilmesi
Boss Kodları, Boss-Patron Gm kodları
Oy:1 Bilgi
Metin2 Boss Gm kodları, Patron yaratıklar gm kodları; Ork Reisi kodu, Kraliçe Örümcek kodu, Azrail Kodu, Dokuz Kuyruk kodu, Ejderha kodları ve diğer boss kodları.
Lycan GM kodları
Oy:0 Bilgi
Metin2 Lycan GM kodları, Lycan adına çıkan yeni item ve eşyaların gm kodları, Lycan metin2 item ve eşya gm kodları
Sandık kodları Tüm sandıklar
Metin2 Sandık kodları, Sandık gm kodları, Metin2 de bulunan tüm sandıkların kodları nelerdir, Sandıkların oyun yöneticileri için gm kodları.
Metin2 Zırh Kodları — Yeni Zırh Kodları
Metin2 2016–2017 En yeni zırh kodları, Savaşcı zırh kodları, Ninja zırh kodları, Şaman zırh kodları, Şura zırh kodları, Lycan zırh kodları, tamamı yeni.
Silah Kodları — Tüm karakterler Silah gm kodları
Metin2 silah gm kodları, Tüm karakterlerin Silah gm kodları. Savaşcı silah kodları, Ninja silah kodları, Şaman Silah Kodları, Şura Silah Kodları, Lycan Silah Kodları
Bilezik kodları — Tüm Bilezikler Gm kodları
Metin2 Bilezik Gm kodları, Tüm bilezik gm kodları, Metin2 iç itemi olan bilezikler ve bileziklerin oyun yönetici gm kodları.
Küpe Kodları — Tüm Küpe Gm kodları
Metin2 Küpe gm kodları; Safir Küpe kodu, Zümrüt Küpe kodu, Grena Küpe kodu, Yakut Küpe kodu, Ruh Kristali Küpe kodu, Cennetin Gözü Küpe kodu ve tamamı küpe kodları listesi
Kolye Kodları — Kolye Gm Kodları
Metin2 Kolye gm kodları: Safir Kolye kodu, Zümrüt Kolye kodu, Grena Kolye kodu, Yakut Kolye kodu, Ruh Kristali Kolye kodu, Cennetin Gözü Kolye kodu ve kolye kodları tamamı..
Ayakkabı Kodları — Ayakkabı Gm kodları
Ayakkabı gm kodları: Deri Çizme kodu, Mest Eden Ayakkabı kodu, Işık Saçan Çizme kodu, Anka Ayakkabı kodu, Yalıçapkını Ayakkabı kodu, Ejder Derisi Ayakkabı kodu ve ayakkabı kodları tamamı…
Kalkan Kodları — Kalkan Gm kodları
Metin2 Kalkan Gm kodları: Parlak Kalkan kodu, Üç İmparator Kalkanı kodu, Titan Kalkanı kodu, Ejderha Pulu Kalkan kodu, Aslan Ağzı Kalkan, Kaplan Kalkanı, Şahin Kalkanı kodları ve kalkan kodları tamamı
Kask Kodları — Kask Gm kodları Tamamı
Metin2 Kask Gm kodları, Kask kodları: Kale Kask kodu, Boynuzlu Kask kodu, Büyülü Kask kodu, Alaycı Kask kodu, Gök Miğferi kodu, Yeşil Orman Miğferi kodu, Şimşek Miğferi kodu Kask Kodları tamamı…
Kostüm Kodları — Kostüm gm kodları
Metin2 Kostüm gm kodları — Kostüm kodları; Çöl Savaşçısı kostüm kodu, Eskrim Giysisi kodu, Futbol Forması kodu, Boks Giysisi kodu, Futbol Forması kodu, Centilmen Kıyafeti kodu ve Kostüm kodları..
Saç Stilleri kodları, Saç Stili gm kodları
Metin2 Saç sitili kodları, Saç Stilleri gm kodları; Uzun saç kodu, Spor Saç Kesimi kodu, Karizmatik Saç kodu, Modern saç kodu, At kuyruğu Saç stili kodu.. Tüm Saç Stilleri gm kodları.
Npc Kodları, Npc gm kodları
Metin2 Npc kodları, Npc gm kodları; Silah satıcısı kodu, Zırh market, olay yardımcısı, depo, Epic sura, Bekçi, Gardiyan, Demirci, Biyolog gibi bütün npclerin kodlarının tamamı..
Tamamı gm kodları: https://my.desktopnexus.com/metin2-pvpserverler/

Admin
Admin

http://privateservers.bosforum.net

- Similar topics